1 / 4
E shitur
Foto e  Çantë shpine WENGER CityFriend - 15,6'', e zezë
Foto e  Çantë shpine WENGER CityFriend - 15,6'', e zezë
Foto e  Çantë shpine WENGER CityFriend - 15,6'', e zezë
Foto e  Çantë shpine WENGER CityFriend - 15,6'', e zezë

Çantë shpine WENGER CityFriend - 15,6'', e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
139.24 €
132.76 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 112.51 €
Ju kurseni 6.48 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Çanta e shpinës origjinale e CityFriend lejon që elektronika të veshin një madhësi 15.6 "dhe ka një vëllim prej 19 l. Ka 2 xhepa kryesor dhe një slot për futjen në mbajtësen e valixhes me rrota për udhëtim të lehtë. Organizator i përsosur i brendshëm me veshje cilësore dhe luksoze neoprene për të parandaluar dëmtimin e sendeve të depozituara. Optimale është edhe pesha e çantës, e cila është 0.70 kg për dimensionet 31 x 46 x 13 cm.
Pesha [kg]:
0,7
Dimensionet e jashtme [mm]:
130 x 310 x 460
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
602809
Kodi:
602809
Lloji i baterisë:
Çantë shpine, Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Prodhuesi:
WENGER, WENGER
Thellësia [mm]:
460
EAN:
7613329049495
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë shpine WENGER CityFriend - 15,6'', e zezë
132.76 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo