1 / 5
Продадено
Слика на Ранец WENGER GIGABYTE - 15" ", црна
Слика на Ранец WENGER GIGABYTE - 15" ", црна
Слика на Ранец WENGER GIGABYTE - 15" ", црна
Слика на Ранец WENGER GIGABYTE - 15" ", црна
Слика на Ранец WENGER GIGABYTE - 15" ", црна

Ранец WENGER GIGABYTE - 15" ", црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
152.35 €
129.63 €
со ДДВ Без ДДВ 109.86 €
Заштеди 22.71 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
600627
Лансиран:
1 февруари 2017 година
Тип на батерија:
Ранци
Наменето за:
Лаптопи, таблети
Материјали:
Полиестер
Максимална големина на лаптоп [инчи]:
15
Надворешни димензии:
340 x 460 x 140
Производител:
WENGER
Пеша [кг]:
1,05
Боја:
ЦРНО
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
7613329007853
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ранец WENGER GIGABYTE - 15" ", црна
129.63 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ