1 / 14
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18

RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
103.87 €
95.74 €
со ДДВ Без ДДВ 91.18 €
Заштеди 8.13 €
-8%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 јули 2024 - 20 јули 2024
Македонија, други
20 јули 2024 - 22 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Посветен на:
За компјутер
Течност за ладење:
Пасивно
Лансиран:
6. 1. 2021
Гаранција за производителот:
1 година
Задно светло:
По
Висина на профилот:
Високо
Синхронизација на RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Код:
PVSR432G320C8K
XMP:
Екстремен профил на меморија 2.0
Број на RAM модули:
2
Оперативна фреквенција од MHz:
3 200
Latenca CAS CL:
18
Работен напон V:
1,35
Максимален работен напон [V]:
1,35
Капацитети и мемории на RAM меморија [GB]:
32
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Конфигурација на меморија:
2 x 16 GB
Производител:
Патриот
Веб-страница на производителот:
Info.patriotmemory.com
EAN:
814914027882
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz, CL18
95.74 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ