1 / 6
Продадено
Слика на RAM меморија G.SKill Trident Z Neo 32GB (2x16 GB) DDR4 3200
Слика на RAM меморија G.SKill Trident Z Neo 32GB (2x16 GB) DDR4 3200
Слика на RAM меморија G.SKill Trident Z Neo 32GB (2x16 GB) DDR4 3200
Слика на RAM меморија G.SKill Trident Z Neo 32GB (2x16 GB) DDR4 3200
Слика на RAM меморија G.SKill Trident Z Neo 32GB (2x16 GB) DDR4 3200
Слика на RAM меморија G.SKill Trident Z Neo 32GB (2x16 GB) DDR4 3200

RAM меморија G.SKill Trident Z Neo 32GB (2x16 GB) DDR4 3200

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
139.63 €
126.63 €
со ДДВ Без ДДВ 120.60 €
Заштеди 13.00 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Тестирана латентност:
16-18-18-38
Посветен на:
За компјутер
Максимален напон [V]:
1.35
Течност за ладење:
Пасивно
Лансиран:
15. 10. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Задно светло:
Po (RGB)
Висина на профилот:
Горе
Синхронизација на RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Код:
F4-3200C16D-32GTZN
XMP:
Екстремен профил на меморија 2.0
Капацитети и мемории на RAM меморија [GB]:
32
Број на RAM модули:
2
Оперативна фреквенција од MHz:
3200
Latenca CAS CL:
16
Работен напон V:
1.2 / 1.35
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Конфигурација на меморија:
2 x 16 GB
Производител:
G.Skill
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
4713294223302
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
RAM меморија G.SKill Trident Z Neo 32GB (2x16 GB) DDR4 3200
126.63 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ