1 / 7
Продадено
Слика на RAM меморија G.Skill Trident Z Neo, 32 GB (4x8 GB) DDR4, 3600 MHz, CL16
Слика на RAM меморија G.Skill Trident Z Neo, 32 GB (4x8 GB) DDR4, 3600 MHz, CL16
Слика на RAM меморија G.Skill Trident Z Neo, 32 GB (4x8 GB) DDR4, 3600 MHz, CL16
Слика на RAM меморија G.Skill Trident Z Neo, 32 GB (4x8 GB) DDR4, 3600 MHz, CL16
Слика на RAM меморија G.Skill Trident Z Neo, 32 GB (4x8 GB) DDR4, 3600 MHz, CL16
Слика на RAM меморија G.Skill Trident Z Neo, 32 GB (4x8 GB) DDR4, 3600 MHz, CL16
Слика на RAM меморија G.Skill Trident Z Neo, 32 GB (4x8 GB) DDR4, 3600 MHz, CL16

RAM меморија G.Skill Trident Z Neo, 32 GB (4x8 GB) DDR4, 3600 MHz, CL16

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
294.82 €
287.01 €
со ДДВ Без ДДВ 273.35 €
Заштеди 7.80 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Тестирана латентност:
16-19-19-39
Посветен на:
За компјутер
Течност за ладење:
Пасивно
Лансиран:
25. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Задно светло:
Po (RGB)
Висина на профилот:
Горе
Синхронизација на RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Код:
F4-3600C16Q-32GTZNC
XMP:
Екстремен профил на меморија 2.0
Број на RAM модули:
4
Оперативна фреквенција од MHz:
3600
Latenca CAS CL:
16
Работен напон V:
1.2 / 1.35
Максимален работен напон [V]:
1.35
Капацитети и мемории на RAM меморија [GB]:
32
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Конфигурација на меморија:
4 x 8 GB
Производител:
G.Skill
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
4713294223456
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
RAM меморија G.Skill Trident Z Neo, 32 GB (4x8 GB) DDR4, 3600 MHz, CL16
287.01 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ