1 / 4
E shitur
Foto e Memorie operative RAM Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 2666
Foto e Memorie operative RAM Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 2666
Foto e Memorie operative RAM Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 2666
Foto e Memorie operative RAM Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 2666

Memorie operative RAM Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 2666

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
129.52 €
123.03 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 117.18 €
Ju kurseni 6.48 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Modulet e memories Vengeance LPX Black janë të dizajnuara për performancë të lartë. Ftohësi prej alumini të pastër për shpërndarje të shpejtë të nxehtësisë dhe së bashku me PCB me tetë shtresa ndihmon në menaxhimin e ngrohjes. Çdo qark i integruar është testuar individualisht për fuqi potenciale. Ky është një set me kualitet të lartë dhe i shpejtë i moduleve të memories DDR4 nga seria e Vengeance LPX Black. Ofron frekuencë 2666 MHz, kapacitet prej 16 GB (2x 8GB) dhe fazën CL16 në tension 1.2V. Modulet janë optimizuar për pllaka amë të serive Intel 100 dhe 200, të përshtatshme për kompjuterë desktop.
Latenca e testuar:
16-18-18-35
E dedikuar për:
Për PC
Latenca CAS [CL]:
16
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Jo
Ftohës:
Pasiv
Voltazhi operues [V]:
1.2
Kodi i prodhuesit:
CMK16GX4M2D2666C16
Lansuar:
15. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Drita e pasme:
Jo
Lartësia e profilit:
E ulët
Lloji i memories:
DDR4
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Frekuenca operuese [MHz]:
2050
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
EAN:
843591064903
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie operative RAM Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 2666
123.03 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo