1 / 5
E shitur
Foto e Radio Sencor SPT 1600 BGN
Foto e Radio Sencor SPT 1600 BGN
Foto e Radio Sencor SPT 1600 BGN
Foto e Radio Sencor SPT 1600 BGN
Foto e Radio Sencor SPT 1600 BGN

Radio Sencor SPT 1600 BGN

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
69.54 €
66.30 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 56.19 €
Ju kurseni 3.24 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Radio Sencor është një radio me cilësi të lartë të zërit dhe me shumë karakteristika tjera që do ta bëjnë atë një aksesor ideal për fansat e muzikës. FM radio portative përkrahë media të formatit CD-R / RW dhe formatit MP3. Ajo gjithashtu ofron lidhës USB 2.0 që ju mundëson ta lidhni atë me pajisje tjera dhe të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Radioja furnizohet me energji 230 V apo me bateri. Dimensionet e saj janë 230 x 115 x 230 mm dhe peshon 1.2 kg.
Kodi i prodhuesit:
SPT 1600 BGN
Lansuar:
24 Janar 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
230
Portet hyrëse:
Port hyrës AUX, USB
Mbështet mediat:
CD-R/RW
Formate audio:
MP3
Marrës:
AM, FM
Numri i hapësirave për memorie:
20
Fuqia RMS [W]:
2
Fuqi për kanal [W]:
1
Slot për bateri:
6x UM-2 (C)
Prodhuesi:
Sencor
Pesha [kg]:
1,2
Ngjyra:
Gjelbër
Lartësia [mm]:
115
Trashësia [mm]:
220
Energji:
Bateri, me energji elektrike
EAN:
8590669198481
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Radio Sencor SPT 1600 BGN
66.30 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo