1 / 1
Слика на радио за автомобил Sencor SCT 3018MR

радио за автомобил Sencor SCT 3018MR

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
3,192 MKD.
2,990 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,534 MKD.
Заштеди 202 MKD.
-7%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
22 јули 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Команда:
По
УСБ:
По
Погон (ROM):
Па вози
Слот за меморија:
MMC, SD
Аудио формати:
MP3, WMA
Поддршка на NFC:
Веќе
RDS:
По
Означете ID3:
По
Максимална енергија (Ш):
4x40W
Број на зачувани канали:
30
Примач на DAB:
Веќе
Влезна порта AUX:
По
RCA (пред-ставање):
1
Сабвуфер:
Веќе
Директна врска со iPod:
Веќе
MirrorLink (опција за врска помеѓу мобилен телефон и автомобилско радио):
Веќе
Меморирани ФМ станици:
18
Меморирани АМ станици:
12
Команда на волан:
Веќе
Производител:
Сензор
Bluetooth:
Веќе
Големина на радио:
1-DIN
Отстранлив панел:
По
Систем за навигација:
Веќе
EAN:
8590669195220
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
радио за автомобил Sencor SCT 3018MR
2,990 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ