1 / 5
Foto e Projektor BenQ MW560, i bardhë
Foto e Projektor BenQ MW560, i bardhë
Foto e Projektor BenQ MW560, i bardhë
Foto e Projektor BenQ MW560, i bardhë
Foto e Projektor BenQ MW560, i bardhë

Projektor BenQ MW560, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
37,990 MKD.
34,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 29,314 MKD.
Ju kurseni 3,400 MKD.
-9%

Vetëm edhe 7
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Paraqisni idetë tuaja në mënyrë efektive te të gjithë kolegët, menaxhmenti ose partnerët e biznesit me BenQ MW560 - projektorin ideal për çdo rast. Është një projektor shumë i qetë me një shfaqje natyrale të imazhit në rezolucion WXGA, shkëlqim të lartë prej 4,000 lumenë ose madje edhe korrigjim vertikal të shtrembërimit të pamjes. Thjesht me këtë projektor, gjithmonë mund të jeni i sigurt se të gjitha prezantimet tuaja do të duken shkëlqyeshëm. Falë rezolucionit WXGA, kontrastit dhe shkëlqimit të lartë, ju mund të shikoni të gjitha parashikimet në cilësinë më të mirë të mundshme. Çdo element (tekst, imazh, grafik dhe video) do të jetë i mprehtë, i qartë dhe i lexueshëm, në mënyrë që të gjithë pjesëmarrësit të përqendrohen plotësisht dhe të jenë vazhdimisht në figurë. Rritni opsionet tuaja të prezantimit duke rregulluar me lehtësi shtrembërimin vertikal të pamjes. Korrigjimi i pamjes siguron që një imazh i ekuilibruar në mënyrë të përsosur të projektohet nga vende të ndryshme. Projektori BenQ MW560 është bërë për një kompani. Ai drejtpërdrejt ofron modalitete që patjetër do t'i përdorni në një mjedis të korporatave. Ka një modalitet të veçantë për prezantime, infografikë dhe gjithashtu shfaqjen e të dhënave. Gjithmonë tregon atë që ju nevojitet, në formën më të mirë. Projektori përdor teknologjinë e patentuar DLP nga Texas Instruments. Teknologjia DLP është një sistem i mikro-pasqyrave brenda një çipi të veçantë që pasqyrojnë imazhin e krijuar digjitalisht në zonën e dëshiruar. Avantazhi i projektorit DLP është se nuk ka nevojë për një filtër ajri gjatë funksionimit të tij, i cili eliminon nevojën për ta pastruar ose zëvendësuar atë. Falë kësaj teknologjie, projektori është praktikisht imun ndaj zbehjes së ngjyrave (shfaqjes së ngjyrës së verdhë-jeshile), për të cilën disa projektorë janë të prirur gjatë punës. Projektori është i pajisur me 2 lidhës HDMI për transferim të shpejtë të të dhënave. Falë lidhjes së dyfishtë, mund të lidhni lehtësisht pajisje të shumta. Projektori është gjithashtu në gjendje të ndizet automatikisht kur zbulon hyrjen e sinjalit përmes lidhësit HDMI. Lidhësit e tjerë përfshijnë: D-Sub, hyrje dhe dalje audio, RS232, USB-A, USB-B mini, RCA dhe S-Video. Karakteristikat kryesore: - Ky projektor është një produkt shumë ekonomik dhe miqësor me mjedisin falë disa modaliteteve dhe teknologjisë SmartEco. - Sistemi i kursimit të energjisë BenQ: Ky sistem eliminon humbjen e energjisë elektrike, zvogëlon kohën e pritjes së ndezjes para dhe pas një takimi dhe minimizon mirëmbajtjen, duke lejuar kosto të ulëta operative. - Modaliteti SmartEco: Ky modalitet analizon përmbajtjen e hyrjes për të përcaktuar shkëlqimin e kërkuar për ngjyrën optimale dhe performancën e kontrastit, duke kursyer deri në 70 % të energjisë së llambës ndërsa siguron cilësinë më të mirë të imazhit pa kompromentuar. - Modaliteti Eco Blank: Kur projektori nuk zbulon ndonjë burim përmbajtjeje, ky modalitet automatikisht aktivizohet pas 3 minutash pasiviteti për të zvogëluar shpërqendrimin dhe për të kursyer energji. - Fikja automatike: Nëse projektori është i papunë për 16 deri në 20 minuta, ai do të fiket për të shmangur humbjen e energjisë. - LampSave: Ky modalitet rregullon dinamikisht fuqinë e llambës sipas përmbajtjes së shfaqur, duke zgjatur jetën e llambës deri në 50 % në krahasim me modalitetin normal. Përmasat e monitorit janë: 296 x 120 x 221 mm. Pesha: 2.3 kg. E përfshirë në pako është edhe një telekomandë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Altoparlantë:
Ekran i gjerë:
Burim ndriçimi:
Llambë
S-Video:
Port dalës audio:
RS-232:
Kodi:
9H.JNF77.13E
RCA:
Pesha kg:
2.3
Gjerësia mm:
296
Lartësia mm:
120
Trashësia mm:
221
Kontrast 1:
20000
Besueshmëria:
100 %
Distanca minimale e projektimit m:
2,05
Distanca maksimale e projektimit m:
5.15
Përmasat e projektimit inç:
150
Jetëgjatësi normale e llambës h:
6 000
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Ndriçimi ANSI lumens:
4000
Port hyrës VGA D-Sub:
Lokacioni:
Në tavan, në tavolinë
Audio hyrës:
Lansuar:
3. 2. 2021
Rozlišení:
1280 x 800 (WXGA)
Komandim nga larg (telekomandë):
Dalje VGA D-Sub:
Teknologjia:
DLP
E dizejnuar për:
Kancelár
Prodhuesi:
BenQ
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Ngjyra:
Bardhë
HDMI:
EAN:
4718755084225
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Projektor BenQ MW560, i bardhë
34,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo