1 / 6
Продадено
Слика на Проектор Optoma HD29He
Слика на Проектор Optoma HD29He
Слика на Проектор Optoma HD29He
Слика на Проектор Optoma HD29He
Слика на Проектор Optoma HD29He
Слика на Проектор Optoma HD29He

Проектор Optoma HD29He

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,042.11 €
872.72 €
со ДДВ Без ДДВ 739.60 €
Заштеди 169.39 €
-16%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
DLP
Команда:
По
Напојување преку USB кабел:
По
Звучници:
По
Вид на проектор:
3D
Широк екран:
По
Извор на осветлување:
Светилка
Светилка:
240
ПОДОБНОСТ:
Домашно кино
Аудио излезна порта:
По
Код:
E1P0A3QWE1Z1
Пеша кг:
2.5
Ширина mm:
316
Висина mm:
108
Дебелина мм:
244
Контраст 1:
6 000 000
Минимално растојание на дизајнот м:
1
Максимално растојание на дизајнот м:
9.8
Димензии на дизајнот инчи:
301
Нормален век на траење на ламбата h:
4000
Економски век на светилката h:
10000
Осветлување на лумени ANSI:
3600
локација:
На таванот, на масата
Производител:
Оптома
Резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Боја:
Бело
HDMI:
По
EAN:
5055387664357
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Проектор Optoma HD29He
872.72 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ