1 / 5
Слика на Проектор BenQ MS560, бел
Слика на Проектор BenQ MS560, бел
Слика на Проектор BenQ MS560, бел
Слика на Проектор BenQ MS560, бел
Слика на Проектор BenQ MS560, бел

Проектор BenQ MS560, бел

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
536.83 €
508.41 €
со ДДВ Без ДДВ 430.86 €
Заштеди 28.42 €
-6%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Напојување преку USB кабел:
По
Звучници:
По
Извор на осветлување:
Светилка
С-видео:
По
Аудио излезна порта:
По
РС-232:
По
Код:
9H.JND77.13E
RCA:
По
Пеша кг:
2.3
Ширина mm:
296
Висина mm:
120
Дебелина мм:
221
Контраст 1:
20000
Минимално растојание на дизајнот м:
2.4
Максимално растојание на дизајнот м:
6
Димензии на дизајнот инчи:
150
Нормален век на траење на ламбата h:
6 000
Економски век на светилката h:
10000
Осветлување на лумени ANSI:
4000
VGA приклучок D-Sub:
По
локација:
На таванот, на масата
Мини USB:
По
Аудио влез:
По
Лансиран:
3. 2. 2021
Разлика:
800 x 600 (SVGA)
Следно VGA D-Sub:
По
Технологија:
DLP
Наменето за:
Канцеларија
Производител:
BenQ
Веб-страница на производителот:
Benq.cz
Боја:
Бело
HDMI:
По
EAN:
4718755084195
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Проектор BenQ MS560, бел
508.41 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ