1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo zgjatëse Sencor, 5 priza, me buton, 1.5m, e bardhë

Kabllo zgjatëse Sencor, 5 priza, me buton, 1.5m, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12.81 €
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €
Ju kurseni 1.62 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
A keni nevojë t'i lidhni disa pajisje në të njëjtën kohë apo t'i ofroni energji pajisjes? Sencor ofron një varg zgjidhjesh me fokus në parametër bazik të cilësisë dhe sigurisë. Kjo kabllo zgjatëse me gjatësi 1.5 m ofron 5 priza si dhe përmban buton i cili mundëson çkyqjen e shpejtë të pajisjeve nga energjia.
Lansuar:
23. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Numri i prizave:
5
Kodi:
35030728
Gjatësia m:
1.5
Tast për ndalje dhe ndezje switch:
Prodhuesi:
Sencor
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Për energji, vazhduese
EAN:
8590669089772
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo zgjatëse Sencor, 5 priza, me buton, 1.5m, e bardhë
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo