1 / 1
Продадено
Слика на Продолжен кабел SENCOR, 3 приклучоци, со прекинувач, 1,5 м, бело

Продолжен кабел SENCOR, 3 приклучоци, со прекинувач, 1,5 м, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11.56 €
11.21 €
со ДДВ Без ДДВ 9.50 €
Заштеди 0.34 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
25. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Конектори:
Кабел за напојување тип Е, приклучок тип Е.
Од приклучокот:
Кабел за напојување тип Е.
За конектори:
Приклучок од типот Е.
Број на продажни места:
3
Код:
35030718
Должина м:
1.5
Стоп и клуч за палење:
По
Производител:
Сензор
Боја:
Бело
Вид на кабел:
За енергија, континуирано
EAN:
8590669089673
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Продолжен кабел SENCOR, 3 приклучоци, со прекинувач, 1,5 м, бело
11.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ