1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo zgjatëse PremiumCord, 5 priza, 3m, e bardhë

Kabllo zgjatëse PremiumCord, 5 priza, 3m, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12.81 €
9.56 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 8.11 €
Ju kurseni 3.24 €
-25%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo zgjatëse PremiumCord përmban një dizajn të përshtatshëm, qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë shërbimi. Rryma maksimale e furnizuar e pajisjes mund të jetë deri në 10A. Kjo kabllo vjen me 5 priza dhe është 3 metra e gjatë dhe poashtu është e pajisur me mbrojtje ndaj fëmijëve.
Lansuar:
24. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
PC
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Numri i prizave:
5
Kodi:
Pp5-05
Gjatësia m:
5
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
EAN:
8592220002725
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo zgjatëse PremiumCord, 5 priza, 3m, e bardhë
9.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo