1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo zgjatëse Sencor, 6 priza, me ndërprerës, 2m, e bardhë

Kabllo zgjatëse Sencor, 6 priza, me ndërprerës, 2m, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14.72 €
12.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10.85 €
Ju kurseni 1.91 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Nuk është e mundur pa energji elektrike. A keni nevojë të lidhni në mënyrë të sigurtë shumë pajisje në të njëjtën kohë ose të sillni energji në një pajisje më të largët? Sencor ofron një gamë prizash. Parametri themelor në prodhimin e tyre është theksimi i cilësisë dhe sigurisë. Kjo është një kabllo zgjatëse praktike me gjatësi 2 m, e cila ofron 6 priza. Do të gjeni gjithashtu një ndërprerës qendror në kabllo për shkëputje të lehtë dhe të shpejtë të pajisjeve nga rrjeti elektrik.
Lansuar:
23. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Numri i prizave:
6
Kodi:
35030732
Gjatësia m:
2
Tast për ndalje dhe ndezje switch:
Prodhuesi:
Sencor
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Për energji, vazhduese
EAN:
8590669089819
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo zgjatëse Sencor, 6 priza, me ndërprerës, 2m, e bardhë
12.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo