1 / 1
Продадено
Слика на Продолжен кабел  Sencor, 4 приклучоци, со прекинувач, 3м, бел

Продолжен кабел Sencor, 4 приклучоци, со прекинувач, 3м, бел

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.82 €
11.20 €
со ДДВ Без ДДВ 9.49 €
Заштеди 1.62 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
25. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Конектори:
Кабел за напојување тип Е, приклучок тип Е.
Од приклучокот:
Кабел за напојување тип Е.
За конектори:
Приклучок од типот Е.
Број на продажни места:
4
Код:
35030725
Должина м:
3
Стоп и клуч за палење:
По
Производител:
Сензор
Боја:
Бело
Вид на кабел:
За енергија, континуирано
EAN:
8590669089741
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Продолжен кабел Sencor, 4 приклучоци, со прекинувач, 3м, бел
11.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ