1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo zgjatëse Sencor, 1 prizë, 3m, e bardhë

Kabllo zgjatëse Sencor, 1 prizë, 3m, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
11.53 €
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €
Ju kurseni 0.34 €
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një kabllo zgjatëse e besueshme është një ndihmës i shkëlqyeshëm për lidhjen e pajisjeve elektrike jo vetëm në shtëpi, por edhe në zyra ose kopshte. Kabllo është bërë nga materiale cilësore që ofrojnë qëndrueshmëri të lartë dhe jetëgjatësi. Kabllo ka një gjatësi prej 3 metra.
Lansuar:
23. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Numri i prizave:
1
Kodi:
35033597
Gjatësia m:
3
Tast për ndalje dhe ndezje switch:
Jo
Prodhuesi:
Sencor
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Për energji, vazhduese
EAN:
8590669094806
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo zgjatëse Sencor, 1 prizë, 3m, e bardhë
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo