1 / 2
E shitur
Foto e Kabllo zgjatëse Emos me 3 priza, 3m, e bardhë
Foto e Kabllo zgjatëse Emos me 3 priza, 3m, e bardhë

Kabllo zgjatëse Emos me 3 priza, 3m, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.23 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo zgjatëse, e përshtatshme për PC, me 3 priza. Produkti është i gjatë 3 m dhe vjen me ngjyrë të bardhë.
Lansuar:
27. 5. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
PC
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Numri i prizave:
3
Kodi:
P0313
Gjatësia m:
3
Prodhuesi:
Emos
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
EAN:
8595025301048
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo zgjatëse Emos me 3 priza, 3m, e bardhë
14.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo