1 / 2
E shitur
Foto e Kabllo zgjatëse Emos, 3 priza, 1.5 m
Foto e Kabllo zgjatëse Emos, 3 priza, 1.5 m

Kabllo zgjatëse Emos, 3 priza, 1.5 m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
10.33 €
9.56 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 8.11 €
Ju kurseni 0.76 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Produkti në fjalë paraqet një kabllo zgjatuese të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Emos. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizan të bukur dhe elegant. Ofron tre priza. Vjen me gjatësi prej 1.5 m.
Lansuar:
27. 5. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
PC
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Numri i prizave:
3
Kodi:
P0311
Gjatësia m:
1.5
Prodhuesi:
Emos
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
EAN:
8595025309327
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo zgjatëse Emos, 3 priza, 1.5 m
9.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo