1 / 5
E shitur
Foto e Pastrues i ajrit Vocolinc Smart VAP1
Foto e Pastrues i ajrit Vocolinc Smart VAP1
Foto e Pastrues i ajrit Vocolinc Smart VAP1
Foto e Pastrues i ajrit Vocolinc Smart VAP1
Foto e Pastrues i ajrit Vocolinc Smart VAP1

Pastrues i ajrit Vocolinc Smart VAP1

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
437.51 €
413.19 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 350.16 €
Ju kurseni 24.32 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Jetoni në një shtëpi të shëndetshme. Pastruesi i ajrit Vocolinc Smart VAP1 siguron që ju të merrni vetëm ajër të pastër dhe të freskët. Është shumë i fuqishëm dhe megjithatë do të bëhet një mik i heshtur i familjes tuaj. Niveli maksimal i zhurmës në fuqinë më të lartë është vetëm 63 dB, në gjendje të heshtur vetëm 27 dB. Shpejtësia e këtij pastruesi është 500 m3 / orë dhe pastron 99.97% të papastërtive. Ka fuqi 42 W dhe 5 nivele të shpejtësisë së ventilatorëve. Pastruesi ka 4 modalitete - automatik, për natën, manual dhe për fëmijë. Është i përshtatshëm për hapësira deri në 60 m². Pastruesi i ajrit VOCOlinc funksionon në parimin e filtrimit të ajrit trefazor, falë të cilit largon deri në 99.97% të grimcave të vogla siç janë viruset, bakteret, qimet e kafshëve, pluhuri, alergjenët dhe gazrat. Filtri i karbonit gjithashtu mund të thithë formaldehidin toksik të lëshuar nga mobiljet e reja, qilimat ose plastika. Pastruesi largon papastërtitë nga ajri me një shpejtësi prej 500 m³ / orë, kështu që zakonisht mund të pastrojë një dhomë të madhe brenda 10 minutave. Është gjithashtu shumë i lehtë për t'u përdorur - është në përputhje me Apple Homekit, Google Assistant dhe Amazon Alexa. Këta asistentë ju japin komoditetin e kontrollit përmes zërit. Mundësia e dytë është përdorimi i aplikacionit. Ekrani LED do t'ju informojë më pas për cilësinë e ajrit, lagështinë, temperaturën, shpejtësinë e ventilatorit dhe statusin e filtrit.
Lansuar:
21. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
WiFi:
Kategoritë kryesore:
Për shtëpi, dhomë të fjetjes
Përmasat mm:
290 x 290 x 560
Fuqia W:
42
Filter HEPA:
Shpejtësia e pastrimit të ajrit [m³h]:
500
Prodhuesi:
VOCOlinc
Ueb-i i prodhuesit:
Vocolinc.com
Ngjyra:
Bardhë
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Pastrues i ajrit Vocolinc Smart VAP1
413.19 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo