1 / 1
Продадено
Слика на PRINT IT алтернативен тонер за Samsung ML-D1630A / ML-1630, црн

PRINT IT алтернативен тонер за Samsung ML-D1630A / ML-1630, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
54.44 €
42.10 €
со ДДВ Без ДДВ 35.68 €
Заштеди 12.34 €
-23%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PI-73
Лансиран:
10 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
Веќе
Користено со:
Samsung ML-1630, Samsung SCX-4500
Покриеност (%) / Број на страници:
5/2000
Производител:
PRINT IT
Тип на уред:
Тонер
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
Самсунг
EAN:
8594158522627
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PRINT IT алтернативен тонер за Samsung ML-D1630A / ML-1630, црн
42.10 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ