1 / 4
Продадено
Слика на Ubiquiti UniFi AC Пристапна точка
Слика на Ubiquiti UniFi AC Пристапна точка
Слика на Ubiquiti UniFi AC Пристапна точка
Слика на Ubiquiti UniFi AC Пристапна точка

Ubiquiti UniFi AC Пристапна точка

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
163.71 €
139.37 €
со ДДВ Без ДДВ 118.11 €
Заштеди 24.34 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
UAP-AC-IW
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Пеша [g]:
200
Виси на wallидот:
По
Ширина [мм]:
87
Стандардна WLAN (Wi-Fi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
WLAN (WiFi) брзина на пренесување [MB / s]:
867 + 450
Опсег на фреквенција [GHz]:
2.4, 5
Брзина на пренос за HUB / прекинувач [MB / s]:
1 000
Тип на рутер:
Пристапна точка, жариште
Број на пристаништа RJ-45:
3
Производител:
Убиквити
Веб-страница на производителот:
Ubnt.com
Висина [mm]:
26
Дебелина [mm]:
140
Тип на антена:
Интегриран
EAN:
810354025549
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ubiquiti UniFi AC Пристапна точка
139.37 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ