1 / 4
E shitur
Foto e Marrës satelitor VU+ Uno 4K SE
Foto e Marrës satelitor VU+ Uno 4K SE
Foto e Marrës satelitor VU+ Uno 4K SE
Foto e Marrës satelitor VU+ Uno 4K SE

Marrës satelitor VU+ Uno 4K SE

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
366.18 €
358.08 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 303.46 €
Ju kurseni 8.11 €
-2%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Marrësi është i pajisur me një lexues të kartelës hyrëse dhe një slot CI, së bashku me dalje HDMI 2.0, hyrje HDMI, 2x USB 3.0, portë gigabit Ethernet, S / PDIF dalje optike audio dhe sinjal satelitor i integruar DVB-S2X FBC Capture Band). Me teknologjinë FBC, programe të shumta televizive të pavarura mund të pranohen njëkohësisht me një tuner të vetëm. Marrësi është gjithashtu i pajisur me një sirtar për futjen e një hard diskut 2,5 "SATA në panelin e pasmë. Dimensionet e marrësit janë 280 x 222 x 50 mm. Pesha 1,4 kg pa HDD.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Me lexues UNI:
Mbështetje për 4K/UHD:
Marrës HD [DVB-S2]:
Mbështetje për WiFi:
Full HD:
Sistemi operativ:
Linux
Konektor:
HDMI, RJ-45, S/PDIF, USB
EAN:
8809288541578
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Marrës satelitor VU+ Uno 4K SE
358.08 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo