1 / 1
Продадено
Слика на PremiumCord USB 3.1 C /  кабел - USB 3.0 A /  бел, 0,5m

PremiumCord USB 3.1 C / кабел - USB 3.0 A / бел, 0,5m

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
8.13 €
7.95 €
со ДДВ Без ДДВ 6.74 €
Заштеди 0.18 €
-2%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
24. 1. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен телефон, таблет
Должина [m]:
0.5
Конектори:
USB 3.0, USB-C
Од приклучокот:
USB-C (маж)
За конектори:
USB-A (маж)
Код:
Ku31ca05w
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Боја:
Бело
Вид на кабел:
Добавувачи на електрична енергија
EAN:
8592220014438
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord USB 3.1 C / кабел - USB 3.0 A / бел, 0,5m
7.95 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ