1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo PremiumCord ULTRA HDMI 2.1, M / M, 8K @ 60Hz, High Speed ??+ Ethernet, 3m, e zezë

Kabllo PremiumCord ULTRA HDMI 2.1, M / M, 8K @ 60Hz, High Speed ??+ Ethernet, 3m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.77 €
24.15 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.47 €
Ju kurseni 1.62 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo lidhëse ULTRA HDMI 2.1, e cila përdoret për rezolucionin më të lartë prej 8K @ 60Hz dhe 4K @ 120Hz me lidhës metalikë Zink-Alloy dhe është gjithashtu një kabllo fleksibile për aplikimet më të vështira. Kablloja ka integruar transmetimin e Ethernet me shpejtësi të lartë. Kablloja është me shumë mbrojtje, kështu që mund të transmetojë audio dhe video digjitale dhe mbështet mbrojtjen digjitale të përmbajtjes HDCP. Ekziston mundësia e një kanali audio kthyes për të dërguar sinjalin nga marrësi i TV përsëri në sistemin e teatrit / zërimit rrethues.
Lansuar:
2. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, TV
Lidhës të praruar në flori:
Verzioni:
HDMI 2.1
Lidhësit:
HDMI
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Kodi:
Kphdm21z3
Gjatësia m:
3
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Video
Mbështet:
4K, 8K
EAN:
8592220020293
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord ULTRA HDMI 2.1, M / M, 8K @ 60Hz, High Speed ??+ Ethernet, 3m, e zezë
24.15 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo