1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo PremiumCord S-video +, S-jack3.5mm - 3xCINCH, 5m, e zezë

Kabllo PremiumCord S-video +, S-jack3.5mm - 3xCINCH, 5m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12.81 €
9.56 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 8.11 €
Ju kurseni 3.24 €
-25%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo me cilësi të lartë nga PremiumCord lejon, për shembull, një lidhje me cilësi të lartë të kompjuterit tuaj personal (me një kartelë grafike me dalje S-Video) me një televizor ose VCR (përfshirë audion). Një lidhës S-Video është i lidhur me kartelën grafike dhe një prizë stereo 3.5 mm me kartën e zërit. Nga ana tjetër, ju lidhni 3x Cinch M (2x audio + 1x video) me televizorin dhe mund të shihni, për shembull, një film DVD ose DivX në një ekran më të madh pa pasur nevojë të keni një pajisje për luajtjen e DVD / DivX.
Lansuar:
5. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
PC, TV
Lidhësit:
5
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull), S-video (mashkull)
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Kodi:
Kjsbc-6
Gjatësia m:
5
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
8592220008994
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord S-video +, S-jack3.5mm - 3xCINCH, 5m, e zezë
9.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo