1 / 1
Продадено
Слика на Кабел PremiumCord, BNC M / M, 75 OHM, 3m, црно

Кабел PremiumCord, BNC M / M, 75 OHM, 3m, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.47 €
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 10.88 €
Заштеди 1.63 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
15. 1. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Звучници, ТВ
Должина [m]:
3
Конектори:
BNC
Од приклучокот:
BNC (маж)
За конектори:
BNC (маж)
Код:
Ktbmm03
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Намалување
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4040849504242
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел PremiumCord, BNC M / M, 75 OHM, 3m, црно
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ