1 / 1
Слика на Кабел PremiumCord HDMI 2.1, M/M, 8K@60Hz, Ultra High Speed, позлатени конектори, 2m, црна

Кабел PremiumCord HDMI 2.1, M/M, 8K@60Hz, Ultra High Speed, позлатени конектори, 2m, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.93 €
19.31 €
со ДДВ Без ДДВ 16.36 €
Заштеди 1.62 €
-8%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Забелешка! Гаранцијата на производот не е валидна ако картичката е преоптоварена со голема обработка на податоци. Премиум кабелот за поврзување HDMI PremiumCord се користи за комуникација на два аудиовизуелни уреди со поддршка за интерфејс HDMI 2.1. Погоден е за апликации кои бараат повеќе - има конектори од легура од цинк, флексибилен е и повеќекратно заштитен. Може да пренесува дигитален звук и видео и поддржува заштита на содржината на HDCP. Исто така, има интегриран брз пренос на етернет, за да можете да го користите за компатибилни компјутерски мрежи. Клучни својства *HDMI 2.1 Кабел со голема брзина + етернет кабел со позлатени конектори *Максимална резолуција: Ultra HD 8K @ 60Hz, 4K @ 120Hz, YUV 4: 4: 4 *Максимален пренос на податоци: 48 Gb / s *Позлатени метални конектори: HDMI тип A (19-пински) машки <=> HDMI тип A (19-пински) машки *Резолуција: 7680 × 4320 пиксели на 60 Hz, 3840 × 2160 пиксели на 120 Hz или пониска, поддржани 1080p FULL HD / 1080i / 720p / 720i *Поддржува: HDMI 2.1 и пониски *Поддржува HDCP 2.2, Подобрен канал за враќање аудио (eARC), висок динамички опсег (HDR) *Поддржува: 8K, 4K, длабока боја, 3D, xvYCC (xvColor), автоматско синхронизирање на усни, eARC, CEC, HDCP, Dolby TrueHD, HEC *3D видео преку HDMI конекција *VRR (променлива стапка на освежување) *Длабочина на боја: 24-битни (16,7 милиони бои). *Трислојна, висококвалитетна заштита *Канал за враќање на аудио за да го испрати сигналот од ТВ приемникот назад до домашното кино / сараунд системот *Пренос на компјутерска мрежа (Етернет) преку HDMI кабел *Кабел со 19 јадра, три заштитни, 100% AWG30 бакарни проводници *Позлатени конектори *Метални конектори од цинк-легура *Боја црна, боја на конекторот сребрена *Спакувано во ПВЦ кеса со EAN код и опис *Должина на кабел: 2 m
Наменето за:
Тетратка, ТВ
Крај на кабел:
ПРАВО
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Должина [m]:
2
Код на производителот:
kphdm21k2
Лансиран:
12. 1. 2021
Конектор:
2, HDMI, HDMI
Позлатен конектор::
Позлатен конектор:
Позлатени конектори:
По
Вид на кабел:
врска, вратоврска
Поддржува:
4K, 8K
На понуда од::
11. 1. 2021
Од приклучокот:
HDMI A (маж), HDMI маж
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Број на конектори:
Број на конектори
За конектори:
HDMI A (маж)
Платформа:
Платформа:
Производител:
Премиум кабел, Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Верзии:
HDMI 2.1
EAN:
8592220020330
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел PremiumCord HDMI 2.1, M/M, 8K@60Hz, Ultra High Speed, позлатени конектори, 2m, црна
19.31 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ