1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord FTP RJ45-RJ45 M/F, 3m

Kabllo PremiumCord FTP RJ45-RJ45 M/F, 3m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12.81 €
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €
Ju kurseni 1.62 €
-13%

Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ju do të hasni në këtë lloj kabllimi jo vetëm në qendrat kompjuterike, por pothuajse në çdo zyrë ose në shtëpi nëse lidhni dy ose më shumë kompjuterë personalë. Është i përshtatshëm për zgjerimin e kabllove ekzistuese pa përdorimin e lidhjësve shtesë. Kablloja e rrjetit nga PremiumCord ndërprehet direkt me një palë lidhës RJ-45 (M/F) me katër tela të çiftëzuar. Telat janë 100% bakër (AWG26 / 7). Gjatësia e kabllos është 3 metra.
Lansuar:
7. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Rrjet
Lidhësit:
RJ-45
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-45 (femër)
Kodi:
Sstpmf03
Gjatësia m:
3
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
4040849918834
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord FTP RJ45-RJ45 M/F, 3m
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo