1 / 1
Продадено
Слика на PremiumCord 230V продолжен кабел, Y / M-2x F, црн

PremiumCord 230V продолжен кабел, Y / M-2x F, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11.20 €
7.95 €
со ДДВ Без ДДВ 6.74 €
Заштеди 3.24 €
-29%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
5. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Монитор, компјутер
Конектори:
3
Код:
Kpsy
Должина м:
1,7
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Екстендери
EAN:
8592220004279
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord 230V продолжен кабел, Y / M-2x F, црн
7.95 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ