1 / 1
Продадено
Слика на PremiumCord 230V 3m продолжен кабел, 5 приклучоци + прекинувач, црнa

PremiumCord 230V 3m продолжен кабел, 5 приклучоци + прекинувач, црнa

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.82 €
со ДДВ Без ДДВ 10.86 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
10. 9. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
PC
Конектори:
Кабел за напојување тип Е, приклучок тип Е.
Од приклучокот:
Кабел за напојување тип Е.
За конектори:
Приклучок од типот Е.
Број на продажни места:
5
Код:
Ppa5k-03bk
Должина м:
3
Стоп и клуч за палење:
По
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Екстендери
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220018566
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord 230V 3m продолжен кабел, 5 приклучоци + прекинувач, црнa
12.82 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ