1 / 1
E shitur
Foto e Switch / router Mikrotik Cloud CRS316-1G-16S + RM

Switch / router Mikrotik Cloud CRS316-1G-16S + RM

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
625.85 €
565.57 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 479.29 €
Ju kurseni 60.29 €
-10%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një zgjidhje e specializuar e rrjetit nga Mikrotik që fuqizon sistemin operativ SwOS ose RouterOS. Sistemi përdoret, për shembull, për shpërndarjen e kabllove optike brenda një lokacioni të zgjedhur. Ai ofron 16 porte SFP + dhe një port Gigabit LAN. Pajisja ka pranuar ftohje pasive nga prodhuesi për funksionimin e saj plotësisht të heshtur. Është gjithashtu e pajisur me një sistem energjie rezervë për funksionim edhe më të besueshëm ndërsa minimizon çdo kufizim të ndërprerjes dhe shërbimit. Nëse sistemi është në kushte më intenzive ndaj nxehtësisë, ai është i pajisur me elementë aktiv ftohës. Switch gjithashtu mbështet kontrollin Broadcast storm, pasqyrimin e portit, Rapid Spanning Tree Protocol, grumbullimin e portit, teknologjinë ACL dhe VLAN. Karakteristikat e tjera të mbështetura përfshijnë menaxhimin e përcjelljes nga porti në port, filtrimin MAC dhe kufizimet e gjerësisë së brezit.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
RJ-45, SFP
Numri i porteve SFP:
16
Mbështetje për IPv6:
Lloji i ruterit:
Router, RouterBoard
Forma operuese:
Ruter
Numri i porteve RJ-45:
1
Kodi:
CRS317-1G-16SRM
Gjerësia mm:
200
Lartësia mm:
47
Trashësia mm:
144
Lansuar më:
24. 8. 2017
Ram MB:
64
Prodhuesi:
Mikrotik
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
Sistemi operativ:
MikroTik RouterOS v6
EAN:
8592457165712
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch / router Mikrotik Cloud CRS316-1G-16S + RM
565.57 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo