1 / 1
Foto e Switch PremiumCord HDMI 4:1

Switch PremiumCord HDMI 4:1

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
46.85 €
43.60 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 36.95 €
Ju kurseni 3.24 €
-7%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo pajisje mundëson lidhjen e katër pajisjeve me HDMI në një output të vetëm. Mbështet shpejtësinë 18 Gbps me frekuencë 600 MHz si dhe formatet audio: DSD (Direct Stream Digital) dhe HD (HBR) Audio. Ofron rezolucion 4Kx2K @ 60Hz apo FULL HD 1080p / 60Hz.
Lansuar:
27. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përmasat:
133 x 58,6 x 16
Kodi:
Khswit41d
Pesha g:
79
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
EAN:
8592220018405
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch PremiumCord HDMI 4:1
43.60 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo