1 / 1
Продадено
Слика на Прекинувач на Cisco CBS110-24T

Прекинувач на Cisco CBS110-24T

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
269.17 €
256.19 €
со ДДВ Без ДДВ 217.11 €
Заштеди 12.98 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Rackmount
MAC адреса:
8 000
Број на LAN конектори 1000 Mbps:
24
Функции:
QoS
Код:
CBS110-24T-EU
Пеша кг:
1,56
Консуми Ш:
16,34
Ширина mm:
279
Висина mm:
44
Дебелина мм:
170
Максимална брзина на пренос на Gbps:
48
Поддржана брзина Mb s:
1000
Број на комбинирани порти:
2
Производител:
Cisco
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
889728326483
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Прекинувач на Cisco CBS110-24T
256.19 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ