1 / 2
E shitur
Foto e Switch Hikvision DS-3E0508D-E
Foto e Switch Hikvision DS-3E0508D-E

Switch Hikvision DS-3E0508D-E

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
50.09 €
43.60 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 36.95 €
Ju kurseni 6.48 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një ndërprerës kompakt që jep të gjitha tiparet që ju nevojiten për një shtëpi apo zyrë të vogël. Ajo ofron një kapacitet prej 16 Gbps, kurse instalimi i shpejtë i Plug & Play është gjithashtu në dispozicion. Përveç kësaj, switch-i Hikvision posedon porte: 8 x 10/100/1000 Mbps RJ-45 dhe shpejtësi të punës: 11.904 Mbps. Dimensionet: 142 x 90 x 23mm
Lansuar:
10. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Desktop
Adresat MAC:
4000
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
16
Pesha kg:
0,065
Gjerësia mm:
142
Lartësia mm:
23
Trashësia mm:
90
Shkalla maksimale e transmetimit Gbps:
16
Shpejtësia e mbështetur Mb s:
1000
Prodhuesi:
Hikvision
EAN:
6941264011293
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch Hikvision DS-3E0508D-E
43.60 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo