1 / 1
E shitur
Foto e Switch Cisco CBS350-8FP-2G

Switch Cisco CBS350-8FP-2G

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
512.07 €
492.62 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 417.48 €
Ju kurseni 19.45 €
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një switch i menaxhueshëm i përshtatshëm për mjedise më të vogla biznesi me theks në sigurinë e lartë të rrjetit dhe administrimin e lehtë, përfshirë rezistencën ndaj sulmeve. Ky switch ofron mbështetje për IPv6, VLAN, ndërrimin e shtresës së dytë, QoS, STP dhe shumë veçori të tjera. Menaxhimi mundësohet përmes Cisco Business Dashboard; ndërfaqes së përdoruesit në pajisje, CLI, SNMP. Ndërfaqja përfshin: 8 x porte 10/100/1000 PoE + me buxhet energjie 120 W, 2 x porte të kombinuara 1G RJ45/SFP.
Lansuar:
24. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Rackmount
PoE:
Adresat MAC:
16 000
USB:
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
8
Funksione:
DHCP snooping, L3, QoS, stackable, VLAN
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af, 802.3at
Menaxhim në ueb:
Kodi:
CBS350-8FP-2G-EU
Pesha kg:
3.5
Konsumi W:
146,36
Gjerësia mm:
268
Lartësia mm:
44
Trashësia mm:
323
Shkalla maksimale e transmetimit Gbps:
20
Shpejtësia e mbështetur Mb s:
1000
Numri i porteve PoE të jashtëm:
8
PoE budget W:
120
Numri i porteve combo:
2
Prodhuesi:
Cisco
EAN:
889728295659
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch Cisco CBS350-8FP-2G
492.62 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo