1 / 2
Продадено
Слика на Прекинувач Cisco CBS250-8PP-E-2G
Слика на Прекинувач Cisco CBS250-8PP-E-2G

Прекинувач Cisco CBS250-8PP-E-2G

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
329.76 €
303.76 €
со ДДВ Без ДДВ 257.42 €
Заштеди 26.00 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Rackmount
Пое:
По
MAC адреса:
8 000
УСБ:
По
Број на LAN конектори 1000 Mbps:
8
Функции:
L3, QoS, VLAN
Пое поддржани стандарди:
802.3af, 802.3at
Управување со веб:
По
Код:
CBS250-8PP-E-2G-EU
Пеша кг:
3.5
Консуми Ш:
66.2
Ширина mm:
268
Висина mm:
44
Дебелина мм:
185
Максимална брзина на пренос на Gbps:
20
Поддржана брзина Mb s:
1000
Број на надворешни пое-порти:
8
PoE буџет W:
45
Број на комбинирани порти:
2
Производител:
Cisco
EAN:
889728295031
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Прекинувач Cisco CBS250-8PP-E-2G
303.76 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ