1 / 2
Слика на Прекинувач TP-LINK TL-SF1006P
Слика на Прекинувач TP-LINK TL-SF1006P

Прекинувач TP-LINK TL-SF1006P

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
87.61 €
63.23 €
со ДДВ Без ДДВ 53.59 €
Заштеди 24.38 €
-28%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
22 јули 2024 - 23 јули 2024
Македонија, други
22 јули 2024 - 23 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
5. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Работна површина
Пое:
По
MAC адреса:
2000
Број на LAN конектори 100 Mbps:
6
Пое поддржани стандарди:
802.3af, 802.3at
Код:
TL-SF1006P
Консуми Ш:
74
Ширина mm:
158
Висина mm:
25
Дебелина мм:
101
Максимална брзина на пренос на Gbps:
1.2
Поддржана брзина Mb s:
100
Број на надворешни пое-порти:
4
PoE буџет W:
67
Производител:
TP-LINK
Веб-страница на производителот:
Tp-link.com
EAN:
6935364030933
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Прекинувач TP-LINK TL-SF1006P
63.23 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ