1 / 1
E shitur
Foto e Switch HP 1405 8G v3, i argjendtë

Switch HP 1405 8G v3, i argjendtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
84.13 €
79.27 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 67.18 €
Ju kurseni 4.86 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Switch-ët HP 1405-8G ofrojnë shpejtësi të pa imagjinueshme si për shtëpi ashtu edhe për zyre. Ky Switch ju ofron përformancë të jashtëzakonshme, instalim të lehtë si dhe çmim shumë të arsyeshëm. Switch-i HP 1405-8G mbështet teknologjinë IEEE 802.1p dhe DSCP si dhe është i pajisur me 8 porte RJ-45 Fast Ethernet 10/100/100 Mbit për sekond. Ky switch është i dizajnuar për përdorim në desktop. Produkti ka ngjyrë të argjendtë. Me këtë switch do ta keni shumë më lehtë t'i kontrolloni të dhënat brenda rrjetit.
Kodi i prodhuesit:
JH408A
Lansuar:
9 Shkurt 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
QoS:
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1 000
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
8
Prodhuesi:
HP
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch HP 1405 8G v3, i argjendtë
79.27 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo