1 / 6
E shitur
Foto e Switch NETGEAR GS308T
Foto e Switch NETGEAR GS308T
Foto e Switch NETGEAR GS308T
Foto e Switch NETGEAR GS308T
Foto e Switch NETGEAR GS308T
Foto e Switch NETGEAR GS308T

Switch NETGEAR GS308T

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
113.31 €
105.20 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 89.16 €
Ju kurseni 8.11 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Switch i fuqishëm për segmentin e korporatave, i cili prodhohet pa një ventilator aktiv. Mbështet LLDP-MED, RADIUS 802.1X, LACP, STP dhe SNMP. Menaxhimi është i mundur përmes ndërfaqes në internet, përmes aplikacionit për kompjuter personal ose RMON ose SNMP. Ofron, ndër të tjera, listat e kontrollit të qasjes L2 / L3 / L4 (ACL) duke përfshirë vërtetimin e portës 802.1x, QoS (Quality of Service) përfshirë 802.1p dhe L2 / L3 / L4 DSCP të bazuar në portë. Ndërfaqja: 8 x 10/100/1000 Base-T RJ45 LAN.
Lansuar:
13. 3. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Desktop
Adresat MAC:
8 000
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
8
Funksione:
QoS, VLAN
Menaxhim në ueb:
Kodi:
GS308T-100PES
Pesha kg:
0.41
Konsumi W:
6,4
Gjerësia mm:
158
Lartësia mm:
30
Trashësia mm:
101
Shkalla maksimale e transmetimit Gbps:
16
Shpejtësia e mbështetur Mb s:
1000
Prodhuesi:
NETGEAR
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch NETGEAR GS308T
105.20 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo