1 / 3
Foto e Switch TP-LINK TL-SG105S
Foto e Switch TP-LINK TL-SG105S
Foto e Switch TP-LINK TL-SG105S

Switch TP-LINK TL-SG105S

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
44.29 €
35.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30.08 €
Ju kurseni 8.79 €
-20%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ndërprerësi i desktopit TP-LINK me 5 porte 10/100/1000 Mbit / s Mbit / s është një mënyrë e thjeshtë për të kaluar në Gigabit Ethernet. Rritni shpejtësinë e serverit tuaj të rrjetit dhe lidhjeve të shtyllës kurrizore, ose shndërroni shpejtësinë e gigabit në desktop në botën e vërtetë. E pajisur me 5 porte, TL-SG105S zgjeron ndjeshëm kapacitetin e rrjetit tuaj, duke ju lejuar të transferoni skedarë të mëdhenj menjëherë. Kjo lejon përdoruesit të lëvizin skedarë të mëdhenj, me gjerësi bande, shumë më shpejt në shtëpi, në zyrë, në një grup pune ose në një mjedis krijues prodhimi. Transferimi i skedarëve grafikë, CGI, CAD ose multimedia në rrjet do të bëhet në një çast. Tani keni mundësinë të zgjidhni një zgjidhje eko-miqësore kur përditësoheni në një rrjet gigabit. Ky ndërprerës desktopi është i pajisur me teknologjitë më të fundit të kursimit të energjisë që zgjerojnë dukshëm kapacitetin e rrjetit tuaj me konsum shumë më të ulët të energjisë. Ai automatikisht rregullon konsumin e energjisë në përputhje me statusin e lidhjes dhe gjatësinë e kabllit, duke zvogëluar gjurmën e karbonit të rrjetit tuaj.
Lansuar:
9. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Desktop
Adresat MAC:
2000
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
5
Funksione:
QoS
Kodi:
TL-SG105S
Konsumi W:
12.3
Gjerësia mm:
100
Lartësia mm:
25
Trashësia mm:
98
Shpejtësia e mbështetur Mb s:
1000
Prodhuesi:
TP-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
EAN:
6935364083519
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch TP-LINK TL-SG105S
35.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo