1 / 2
Foto e Switch TP-LINK TL-SG1005LP
Foto e Switch TP-LINK TL-SG1005LP

Switch TP-LINK TL-SG1005LP

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
79.88 €
74.40 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 63.05 €
Ju kurseni 5.48 €
-7%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
29 korrik 2024 - 30 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
29 korrik 2024 - 30 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky switch ka dizajn desktop. Ofron një varg tiparesh të përsosura për kërkesat tuaja. Përfshin katër porte PoE me konsum 400W dhe mbështet standardin 802.3af dhe 802.3at. Konsumi i tij është 47.5 W. Ka gjithsej pesë porte LAN 1000 Mbps. Ka edhe funksion QoS.
Lansuar:
3. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Desktop
PoE:
Adresat MAC:
2000
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
5
Funksione:
QoS
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af, 802.3at
Kodi:
TL-SG1005LP
Konsumi W:
47.5
Gjerësia mm:
100
Lartësia mm:
25
Trashësia mm:
98
Shkalla maksimale e transmetimit Gbps:
10
Shpejtësia e mbështetur Mb s:
1000
Numri i porteve PoE të jashtëm:
4
PoE budget W:
400
Prodhuesi:
TP-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6935364052720
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch TP-LINK TL-SG1005LP
74.40 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo