1 / 1
Продадено
Слика на Модем Netgear GS205

Модем Netgear GS205

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
37.84 €
32.29 €
со ДДВ Без ДДВ 27.36 €
Заштеди 5.55 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
GS205-100PES
Лансиран:
14 декември 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Консуми (Ш):
3,5
Поддржана брзина [Mb / s]:
1 000
Број на LAN конектори 1000 Mbps:
5
Производител:
NETGEAR
EAN:
6064490904136
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Модем Netgear GS205
32.29 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ