1 / 4
E shitur
Foto e Fije për printim Polaroid 3D Universal Premium PLA 1,75mm, 250g, të bardha
Foto e Fije për printim Polaroid 3D Universal Premium PLA 1,75mm, 250g, të bardha
Foto e Fije për printim Polaroid 3D Universal Premium PLA 1,75mm, 250g, të bardha
Foto e Fije për printim Polaroid 3D Universal Premium PLA 1,75mm, 250g, të bardha

Fije për printim Polaroid 3D Universal Premium PLA 1,75mm, 250g, të bardha

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.50 €
33.88 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28.71 €
Ju kurseni 1.62 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Këto fije për printim 3D karakterizohen nga veti të mrekullueshme që janë në përputhje me mjedisin. Kanë diametër 1.75 mm, janë punuar nga materiali PLA dhe peshojnë 250g.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
Materiali:
PLA
Kodi:
1069440
Trashësia e filamentit 3D mm:
1.75
Ngjyra e tonerit cartridge:
Bardhë
Lansuar:
14. 1. 2021
Hmotnost g:
250
Prodhuesi:
Polaroid
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com
Lloji i pajisjes:
3D
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Fije për printim Polaroid 3D Universal Premium PLA 1,75mm, 250g, të bardha
33.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo