1 / 1
Слика на Филамент за 3Д печатење Gembird (филамент), PLA, 1,75мм, 1кг, виолетова

Филамент за 3Д печатење Gembird (филамент), PLA, 1,75мм, 1кг, виолетова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.10 €
35.60 €
со ДДВ Без ДДВ 30.17 €
Заштеди 6.50 €
-15%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 јули 2024 - 20 јули 2024
Македонија, други
20 јули 2024 - 22 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
За 3D печатење: Низа за печатење Gembird Квалитетна низа за печатење Gembird, која е изработена од биоразградлив термопластичен полимер (PLA). Материјалот е без мирис и има ниска точка на топење. Клучни својства -Материјал од влакна: PLA -Дебелина на влакна: 1,75 мм -Должина: 330 м -Тежина: 1 кг - Температура на работа: 190 - 220 ° C -Боја: Виолетова
Оригинални додатоци:
По
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
3DP-PLA1.75-01-PR
Код:
3DP-PLA1.75-01-PR
Вид на потрошен материјал::
3D
Тип на уред:
3D
Материјали:
PLA
Боја на кертриџ:
виолетова
Боја на тонер (кертриџ)::
виолетова
Пеша [g]:
1 000
Производител:
Гембирд, Гембирд
Дебелина на 3Д влакно [mm]:
1,75
EAN:
8716309094696
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Филамент за 3Д печатење Gembird (филамент), PLA, 1,75мм, 1кг, виолетова
35.60 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ