1 / 1
E shitur
Foto e Shirit ngjitës Opty me dritë, 60cm

Shirit ngjitës Opty me dritë, 60cm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.23 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shiriti me drita LED përdoret për të ndriçuar shumicën e kompjuterave. Për t'u lidhur me kompjuter nevojitet një konektor (lidhës) 4-pinësh. Shiriti mban një drita të kuqe dhe ka gjatësi prej 60 cm. Shiriti vendoset tejet lehtë sepse është ngjitës.

Kodi i prodhuesit:
OPTY 4P60R
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
OPTY
EAN:
0418980132848
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirit ngjitës Opty me dritë, 60cm
14.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo