1 / 4
Продадено
Слика на PowerBank Viking Smartech II, брзо полнење 3.0, 40000mAh, сива боја
Слика на PowerBank Viking Smartech II, брзо полнење 3.0, 40000mAh, сива боја
Слика на PowerBank Viking Smartech II, брзо полнење 3.0, 40000mAh, сива боја
Слика на PowerBank Viking Smartech II, брзо полнење 3.0, 40000mAh, сива боја

PowerBank Viking Smartech II, брзо полнење 3.0, 40000mAh, сива боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
209.14 €
186.42 €
со ДДВ Без ДДВ 157.98 €
Заштеди 22.71 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
VSMTII40G
Лансиран:
28. 11. 2017
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ли-Пол (литиум-јонски полимер)
Пеша [g]:
1 155
Димензии [мм]:
195 x 150 x 28
Наменето за:
Мобилни телефони, лаптопи, таблети
Материјали:
Алумин
ЛЕД известувач:
По
Влезна енергија [A]:
2
Излезна енергија [A]:
3, 3,5, 4,7
Излезен напон:
5 V, 9 V, 12 V, 16 V, 20 V
Дојдовни конектори:
DC
Излезни конектори:
DC 1x, USB-A 2x, USB-C 1x
Производител:
Викинг
Боја:
Град
Капацитети [mAh]:
40000
EAN:
8595656504832
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PowerBank Viking Smartech II, брзо полнење 3.0, 40000mAh, сива боја
186.42 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ