1 / 7
E shitur
Foto e Powerbank Emos AlphaQ 10, 10000 mAh, i zi
Foto e Powerbank Emos AlphaQ 10, 10000 mAh, i zi
Foto e Powerbank Emos AlphaQ 10, 10000 mAh, i zi
Foto e Powerbank Emos AlphaQ 10, 10000 mAh, i zi
Foto e Powerbank Emos AlphaQ 10, 10000 mAh, i zi
Foto e Powerbank Emos AlphaQ 10, 10000 mAh, i zi
Foto e Powerbank Emos AlphaQ 10, 10000 mAh, i zi

Powerbank Emos AlphaQ 10, 10000 mAh, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
33.88 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28.71 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikoni pajisjen e lidhur dhe power bank me shpejtësinë e rrufesë. Falë çipave më të fundit, ky nuk është problem për power bank EMOS AlphaQ. Në EMOS, siguria vjen e para. Kjo është arsyeja pse të gjitha power bank në rangun e tyre janë të pajisura me karakteristika më të larta të sigurisë që mbrojnë si power bank ashtu edhe elektronikën e lidhur gjatë karikimit. Mbrojtja ndaj shkarkimit, mbingarkimit, mbingarkesës ose qarkut të shkurtër është e garantuar. Nuk ka më butona. Thjesht lidhni power bank me rrjetin ose lidheni atë me pajisjen tuaj. Ai do të kuptojë se çfarë të bëjë. Ky power bank ka një kapacitet prej 10000 mAh dhe dy dalje 2 USB. Përfshin 2 kabllo - Micro USB dhe USB-C. Powebank është plotësisht në përputhje me Qualcomm Quick-charge 3.0 dhe USB-PD 2.0 (Power Delivery).
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
8592920083314
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Powerbank Emos AlphaQ 10, 10000 mAh, i zi
33.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo