1 / 0
Продадено

Powerbank Anker со полнење Wireless 10000mAh, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
80.96 €
77.72 €
со ДДВ Без ДДВ 65.86 €
Заштеди 3.24 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
27. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилни телефони, слушалки, таблети
Безжично полнење:
По
Дојдовни конектори:
USB-C
Излезни конектори:
USB-A 2x
Код:
A1615H11
Капацитети mAh:
10000
Производител:
сидро
Веб-страница на производителот:
Anker.com
Боја:
ЦРНО
EAN:
194644019594
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Powerbank Anker со полнење Wireless 10000mAh, црна
77.72 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ