1 / 3
E shitur
Foto e Power Bank Xiaomi Essential, wireless, 10000 mAh, i bardhë
Foto e Power Bank Xiaomi Essential, wireless, 10000 mAh, i bardhë
Foto e Power Bank Xiaomi Essential, wireless, 10000 mAh, i bardhë

Power Bank Xiaomi Essential, wireless, 10000 mAh, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
58.19 €
56.57 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 47.94 €
Ju kurseni 1.62 €
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një Power Bank që ofron kapacitet të madh 10000 mAh. Me bateritë polimer litium-jonik, është i përputhshëm me telefonat inteligjentë të zakonshëm dhe pajisjet digjitale. Mbështet teknologjinë Qi, ka një sipërfaqe mat jo të rrëshqitshme dhe elegante.
Lansuar:
10. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular
Lajmërues LED:
Karikim pa kabllo:
Lidhësit hyrës:
USB-C
Lidhësit dalës:
USB-A 1x, USB-C
Kodi:
26556
Kapaciteti mAh:
10000
Prodhuesi:
Xiaomi
Ngjyra:
Bardhë
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Power Bank Xiaomi Essential, wireless, 10000 mAh, i bardhë
56.57 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo